Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

F.A.Q

Čím sa pásková metóda predlžovania vlasov Seamless1 odlišuje od ostatných na trhu?

Vlasové pramienky Seamless1 sú 100% prírodné ľudské vlasy tej najvyššej kvality. Finálny proces spracovania vlasov a kontrola akosti je starostlivo sledovaná. Farbenie vlasových prameňov sa jednotlivo, ručne spracuváva v moderných výrobných zariadeniach, ktoré majú viac ako 20 ročné skúsenosti. Aplikácia páskovej metódy Seamless1 je unikátna v tom, že vlasy nepoškodzuje, a tiež umožňuje kaderníkovi predĺžiť vlasy s maximálnou presnosťou v priebehu niekoľkých minút. Táto jedinečná technológia vlasy nezaťažuje, zaisťuje prirodzený objem a na rozdiel od iných metód spoje nie je cítiť na dotyk.

Odkiaľ vlasy pochádzajú?

Vlasové pramene Seamless1 majú pôvod v Rusku, Európe, Brazílii a Peru a práve preto je kvalita vlasov Seamless1 považovaná za najkvalitnejšiu.

Môžu sa vlasy Seamless1 farbiť?

Áno, predĺžené vlasy môžu byt farbené profesionálnym kaderníkom.

Ako predĺžiť vlasy páskovou metódou?

V sekcií SEAMLESS1 - VZDELÁVANIE si môžete pozrieť tutoriály. Pre optimálne aplikovanie spojov a dosiahnutie želaných výsledkov musia byť vlasy dôkladne vyčistené a vysušené.Vyhnite sa aplikácií kondicionéru a masky ku korienkom vlasov. Používanie kozmetických prípravkov S1 zabezpečí maximálnu bezpečnosť. Kozmetika je špeciálne vyvinutá pre páskovú metódu Seamless1, a preto páska zostane vo vlasoch bez posunutia. Väčšina kozmetických prípravkov môže mať negatívny vplyv na držanie vlasového spoja.

Kde si môžem dať predlžiť vlasy Seamless1?

Vlasy Seamless1 môžu byť napájané iba profesionálne preškoleným kaderníkom v certifikovanom S1 salóne. Týmto krokom zabezpečujeme, že zákazník si zakúpi skutočný a kvalitný výrobok a vlasy budú napojené správne a profesionálne.

Ako často musím chodiť na opätovné pripojenie vlasov?

Odpoveď na túto otázku závisí od toho, aká je dĺžka a hustota Vašich vlasov, a taktiež od toho, ako rýchlo rastú Vaše vlasy. Vo všeobecnosti sa odporúča chodiť na prepojenie každých 4-8 týždňov.

Ako dlho mi toto predĺženie vydrží?

Všetko závisí od toho, ako sa budete o vlasy starať a akú kozmetiku budete používať. Odporúčame Vám používať kozmetiku S1, ktorej cieľom je zabezpečenie maximálnej životnosti vlasových prameňov a zaistenie krásnych a zdravých vlasov. Všeobecne platí, že vlasy vydržia 6-8 mesiacov a viac.

Môžem používať akýkoľvek šampón a kondicionér na moje predlžené vlasy?

Pre dosiahnutie želaných výsledkov sú odporúčané produkty S1 Organic. Všetky naše produkty sú špeciálne vyvinuté tak, aby Vám zabezpečili čo najdlhšiu životnosť a zdravé hodvábne vlasy. Väčšina šampónov a kondicionérov na trhu obsahuje zložky, ktoré môžu spôsobiť skĺznutie a odlepenie pásikov.Uistite sa, že ste sa vyhli výrobkom, ktoré obsahujú parabény, sulfáty, silikóny alebo výrobkom na báze rozpúšťadla alebo oleja.

Môžem si vlasy predĺžiť sama?

Odporúčame, aby predlžovanie vlasov aplikoval preškolený kaderník. Týmto Vám zaistíme životnosť, správnu aplikáciu a vynikajúce výsledky.

Ako sa vlasové pásky odstraňujú?

Pásky S1 sa odstraňujú veľmi jednoducho, rýchlo a šetrne pomocou účinného spreju, ktorý bol vyvinutý špeciálne na odstraňovanie predĺžených vlasov.

Môže pásková metóda S1 poškodiť vlasy?

Naša jedinečná pásková technológia je šetrná a bezpečná k vlasom a nespôsobuje zaťaženie a poškodenie.

Ktoré prípravky je vhodné použiť na predĺžené vlasy?

Predĺženie vlasov využíva tzv. mŕtve vlasy, čo znamená, že vlasy nie sú prirodzene vyživované- premasťované ľudským sekrétom. Sada starostlivosti o vlasy S1 Organic bola špeciálne vyvinutá pre posilnenie a dosiahnutie maximálneho efektu ošetrenia vlasov. Konkrétny produkt Vám bude odporučený vyškoleným kaderníkom.

Koľko balení Seamless1 je potrebných na predľženie vlasov?

Závisí to od strihu Vášho účesu a služby ktorú požadujete. Na predĺženie a zahustenie Vašich vlasov sa zvyčajne spotrebujú 1 – 3 balíky. Konečnú odpoveď získate po konzultácii s profesionálne preškolením kaderníkom vo Vašom okolí.