Kontaktujte nás +421 907 854 644 office@seamless1.sk

O Nás

Krásne, husté a dlhé vlasy sú nenahraditeľnou okrasou ženy. My si myslíme, že žiadna žena by nemala byť o túto okrasu ukrátená. Ak vám príroda neuštedrila viac než zopár riedkych a lámavých nepodarkov, ktoré nechcú rásť, nezúfajte! Sme tu nato, aby sme vám pomohli získať novú sebadôveru spolu s novými vlasmi. Pomocou našej profesionálnej a bezpečnej technike predĺženia vlasov vám vytvoríme korunu krásy, akú ste si vždy priali.

V spoločnosti Seamless1 sme sa rozhodli urobiť revolúciu v priemysle starostlivosti o vlasy nielen tým, že na trh uvedieme najkvalitnejšie predlžovanie vlasov, ale hlavne tým, že sa budeme usilovať o sprístupnenie krásy ako nástroj na zvýšenie sebavedomia a jedinečnosti.

Znakom prvotriednej kvality je aj spolupráca so svetovo uznávaným kaderníkom a influencerom Mounirom a s viacerými populárnymi vlasovými stylistami.

Seamless1 verí v skutočné výsledky v rekordnom čase. Technológia Seamless1 umožňuje okamžitú dĺžku a objem s nulovým poškodením. Sme zástancami vylepšenia krásy, aby sa každá z nás cítila silná a sebavedomá a zároveň podporujeme silu „profesionála“.

Seamless1 sa stala rýchlo sa rozvíjajúcou medzinárodnou značkou predlžovania vlasov, dostupná už aj v Austrálii, Európe, Severnej Amerike či Strednej Ázii.